Siwe pokrowce na krzesła czarne

Pokrowce na krzesła w kolorze szarym

Mnóstwo osób twierdzi, że barwa szary jest posępny i blady. Nic bardziej mylnego, jeżeli zobaczymy ile ta kolor posiada tonów, niewątpliwie zmienimy zdanie. Pomyślcie jednak jaki potencjał posiada w sobie szary, jeśli wyłącznie zastanowimy się nad dodatkami. Odpowiada do niego praktycznie wszystko. Wstążki, tasiemki, przypinki, falbanki, kokardki… Wymieniać można jeszcze mnóstwo detali. Barierą jest tylko i wyłącznie wyobraźnia.
Siwe pokrowce na krzesła posiadają sporo zalet. Zastanówmy się, jak wygodny jest to barwa, jeśli chodzi o sprawy scalone z czystością – oczywiście, raz na jakiś okres czasu pranie jest niezbędne, natomiast nie będą widoczne maleńkie przykurzenia, co jest bezkresną zaletą jeżeli krzesła stosowane są na co dzień. Prócz tego jeśli przystosujemy odpowiedni materiał, który jest solidny a także pięknie prezentuje się, udekorujemy sobie wnętrze.
Nie bójmy się szarości. Może ona dopowiedzieć naszym meblom przytulności, ciepła, tym bardziej jak skonfrontujemy ją ze odpowiednimi dodatkami a także szczegółami.


Możliwość komentowania jest wyłączona.